چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

0

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟Reviewed by Bahar on May 26Rating: 5.0چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟ در همیار وردپرس

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

سلام؛

همیشه برای انجام هر کاری باید وارد آن شوید، دقیقا مثل یک سایت! زمانی که شما قرار است بر روی سایت خود کار کنید خود را مستلزم این می دانید که به پنل وبسایت خود وارد شوید تا بتوانید تغییرات را اعمال کنید. برای ورود به هر سایتی فرمی لازم است تا اطلاعات را از شما گرفته و به شما اجازه ی دسترسی به پنل را دهد. در یک وبسایت وردپرسی نیز همچین امری صادق است! تا به امروز در مورد فرم های ورودی به پنل وردپرس بسیار صحبت کردیم و همه ی ما هم می دانیم که سیستم مدیریت محتوای وردپرس خود دارای فرم ورود به صورت پیش فرض است اما برای ایجاد امنیت، تغییرات شکل ظاهری و … فرم های مختلفی را می توان ایجاد کرد.

امروز هم با یک فرم جالب و جدید در خدمت شما دوستان هستیم.

افزونه ی فرم ورود Login Page Styler

با راه اندازی این افزونه می توانید امکان ایجاد فرم های جذاب و زیبایی را به سیستم مدیریت محتوای وردپرسی خود بدهید. حال آنکه برای استفاده ی شخصی خود جهت ورود به پیشخوان باشد یا برای به کار گیری آن به عنوان فرم ورود کاربران سایت!
فکر میکنم بهتر است اول افزونه را با هم راه اندازی نماییم و سپس در مورد عملکرد آن صحبت کنیم.
افزونه ی مورد نظر را در مسیر افزونه ها نصب و سپس فعال سازی نمایید. پس از فعال کردن افزونه، عنوان این افزونه در منوی پیشخوان ظاهر میشود که با کلیک بر روی آن وارد تنظیمات افزونه خواهید شد.

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

این افزونه فقط از یک صفحه ی تنظیمات تشکیل شده که تنظیم کردن آن نیز بسیار راحت و دلپذیر است! حال اگر موافق باشید تنظیمات آن را با هم بررسی خواهیم کرد؛

Login Setting

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

همانطور که از نام این بخش پیداست، تنظیماتی مربوط به فعال کردن این افزونه دارد، با تیک زدن بر روی گزینه ی اول که با فلش زرد رنگ مشخص شده این افزونه را برای استفاده فعال می کنیم. گزینه ی دوم (Hide Login Logo) که با تیک زدن آن اعلام می کنید که لوگوی مورد نظر در این بخش مخفی بماند! گزینه ی سوم (Hide Login Error msg) که با فعال کردن این بخش پیغام خطایی را که در هنگام اشتباه وارد کردن کاربری یا پسورد می دهد، غیر فعال یا مخفی می کنید. گزینه ی چهارم (Hide Lost password link) که پشورد را به صورت مخفی وارد می نماید! همانطور که ملاحظه می کنید گزینه ی سوم و چهارم برای افزونه ی پریمیوم قابل استفاده است. در گزینه ی پنجم، شما با علامت زدن آن پس از ورود لینک برگشتی به شما نمایش داده نخواهد شد.

Logo Setting

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

این بخش مربوط به تنظیمات لوگو و انتخاب آن می باشد، شما در این قسمت تصویر انتخابی خود را به عنوان لوگوی سایت در نظر گرفنه و طول و عرض آن را انتخاب خواهید کرد.

Login background setting

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

این بخش از تنظیمات مربوط به پیش زمینه ی فرم ورود به سایت می باشد، اطلاعاتی از جمله رنگ آن، تصویر دلخواه و همچنین تکرار تصاویر را می توانید مشخص نمایید.

Form Setting

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

این بخش از تنظیمات مربوط به فرم می شود. تنظیماتی از جمله موقعیت قرارگیری فرم، تصویر پس زمینه ی فرم، رنگ فرم، رنگ نوشته ها و یا همان برچسب های فرم، اندازه ی باکس آن و موارد جالبی دیگر که به راحتی می توانید آنها را با دقت و حوصله انتخاب نمایید.

Button Setting

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

این بخش مربوط به تنظیمات دکمه ای است که با کلیک روی آن شما را به بخش کاربریتان منتقل می کند.

Lost password and back to blog

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

در این بخش از تنظیمات، شما هماهنگ می کنید که در صورت نادرست بودن پسورد کاربر به چه صفحه ای از سایت ارجاع داده شود.
و بخش بعدی نیز مربوط به کدهای کاستوم شده ای است که به شما امکان سفارشی سازی فرم را می دهد.
در پایان نیز برای ذخیره ی تنظیمات روی کلید مورد نظر کلیک کنید.

من یک سری تنظیمات را برای فرم ایجاد کردم که نتیجه ی کار را با هم میبینیم:

چگونه فرم ورود وردپرس را اختصاصی کنیم؟

موفق و پیروز باشید

دانلود صفحه افزونه اسکرین شات

راستی اگر اینستاگرامی هستید، حتما @hamyarwp رو فالو کنید.

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.