گزارشات در افزونه ی دانلود به ازای پرداخت + آموزش ویدیویی

0

گزارشات در افزونه ی دانلود به ازای پرداخت + آموزش ویدیوییReviewed by امیر حسین احمدی on Jan 12Rating: 5.0گزارشات در افزونه ی دانلود به ازای پرداخت + آموزش ویدیوییبحث پیرامون گزارشات در افزونه ی دانلود به ازای پرداخت + آموزش ویدیویی در همیار وردپرس

cover

به نام خدا

سلامی به گرمی وردپرس ، امیدوارم حالتون خوب باشه

خوب این سری آموزشی افزونه ی EDD رو داریم دنبال میکنیم خوب همون طور که میدونید در جلسه قبل در مورد دسته بندی ها توی EDD صحبت کردیم ، در این جلسه هم در مورد بخش گزارشات توی افزونه مفصل صحبت میکنیم.

خوب بخش گزارشات یه بخش جذاب کاره چون میتونیم خیلی خوب و عالی در فروش و درآمدمون نظارت داشته باشیم و کنترل کنیم که پیشرفت داشتیم یا پس رفت و  حتی میتونیم از این گزارشات خروجی هم تهیه بکنیم و اونارو مشاهده کنیم البته توی خود افزونه گزارشات بر روی نمودار به صورت خیلی زیبا نمایش داده میشه و یک دسته بندی فوق العاده هم داره که میتونیم یه چیز خاصی رو برسی کنیم و استفاده کنیم در کل بخش حسابرسی بخش خوبیه چون به پول منتهی میشه :)

امیدوارم که این قسمت هم براتون مفید واقع شده باشه

آموزش ویدیویی گزارشات در افزونه یEasy Digital Downloads

توجه داشته باشید که این نوشته توسط وردپرس نوت نوشته “نشده” است و منبع آن در لینک زیر آورده شده است.
رفتن به منبع نوشته

به اشتراک بگذارید

درباره نویسنده

من سعید مسلمی هستم. در وردپرس نوت میتونید تجربه ها و مقالات ترجمه شده توسط من درباره وردپرس رو بخونید. رشته‌ی تحصیلیم مخابرات هست که هیچ ربطی به تخصص هام در زمینه وب نداره :) توضیح: نوشته های موجود در دسته‌ی دایرکتوری، نوشته‌ی دایرکتِ وردپرس نوت نیست و از سایت های دیگر جمع آوری شده است.

در مورد این مطلب، یک نظر ثبت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.