عدم توافق مالی برانکو با باشگاه الاهلی/ احتمال شکایت دوباره به فیفا- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در شرایطی از باشگاه الاهلی جدا شد که هم اکنون بر سر مسائل مالی با مسئولان این باشگاه به توافق نرسیده هست. وی در جلساتش با مدیران باشگاه عربستانی اگرچه بر سر فسخ قرارداد دو ساله‌اش به توافق رسید ولی هم اکنون بر سر مسائل مالی طرفین به نتیجه نرسیده‌اند و امکان اینکه کار به شکایت به فیفا بکشد وجود دارد.

نکته قابل توجه اینکه برانکو اخیرا بابت دریافت حق و حقوقش از پرسپولیس هم به فیفا شکایت کرد.

انتهای پیام/

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| چهارمی شاگردان بنا با کسب ۳ مدال برنز/ کسب سه سهمیه المپیک توسط فرنگی‌کاران- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم و به نقل از رابطه ها عمومی فدراسیون کشتی، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک روزهای ۲۳ تا ۲۶ شهریور ماه در سالن باریس شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و در آخر تیم ایران با کسب ۳ مدال برنز  توسط علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم و سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم و کسب ۷۵ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفت.

در این رقابت‌ها تیم های روسیه، ازبکستان و گرجستان به ترتیب با ۱۳۲، ۸۰ و ۷۹ امتیاز اول تا سوم شدند.

تیم ایران در رقابت های جهانی سال گذشته در کشور مجارستان با یک مدال برنز و ۳۹ امتیاز در جایگاه یازدهم ایستاده بود.

همچنین ملی‌پوشان کشورمان توسط علیرضا نجاتی، محمدعلی گرایی و امیر قاسمی منجزی در اوزان ۶۰، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم ۳ سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کردند.

نتایج کشتی‌گیران کشورمان به شرح زیر هست:

در وزن ۵۵ کیلوگرم، پویا ناصر‌پور در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر شریف کلیچ از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور پس با نتیجه ۸ بر صفر مقابل الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان شکست خورد و با توجه به مغلوب شدن این حریف در دور پس مقابل حریف ژاپنی از دور رقابت‌ها کنار رفت.

علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، در دور نخست با نتیجه ۹ بر صفر سیداله تاژایف از ترکمنستان را مغلوب کرد. وی در دور پس مقابل هایتم محمود از مصر با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید و در دور پس با نتیجه ۷ بر صفر از سد کیم سئونگ هاک از کره جنوبی گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این ملاقات به مقابل ایوو آنگلوف قهرمان جهان از بلغارستان با نتیجه ۳ بر یک به برتری دست یافت و ضمن کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مرحله نیمه نهایی مسیر یافت. نجاتی در این مرحله مقابل کنیچیرو فومیتا قهرمان جهان از کشور ژاپن با نتیجه ۱۰ بر یک مغلوب شد و به ملاقات رده بندی رفت. نجاتی در این ملاقات مقابل المورات تاسمورادوف دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از ازبکستان با نتیجه ۷ بر ۵ به پیروزی دست یافت و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۶۳ کیلوگرم، میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب استپان ماریانیان دارنده مدال طلای جهان از روسیه شد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال به گروه بازنده‌ها رفت. دلخانی در این گروه با نتیجه ۵ بر ۳ جین هوونگ جونگ از کره جنوبی را مغلوب کرد و به ملاقات رده بندی مسیر یافت. وی در این ملاقات با نتیجه ۷ بر ۵ مقابل اسلاویک گالستیان از ارمنستان شکست خورد و پنجم شد.

حامد تاب نماینده وزن  ۶۷ کیلوگرم کشورمان، در دور اول مقابل اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و جهان از کوبا با نتیجه ۹ بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی‌گیر در ملاقات فینال، به گروه بازنده‌ها رفت. تاب در این گروه مقابل میهایل میهوت از رومانی با نتیجه ۵ بر ۳ شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در  رقابت‌های وزن  ۷۲ کیلوگرم، امین کاویانی‌نژاد در دور اول با نتیجه ۹ بر یک مقابل لوری لومادزه از گرجستان مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در دور پس، کاویانی‌نژاد از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۷۷ کیلوگرم، محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر و در کمتر از ۲ دقیقه کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی را از پیش رو برداشت. وی در دور پس در مصاف با الوین مورسالیف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان با نتیجه ۷ بر ۳ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در این مرحله مقابل الکس بیوربرگ کسیدیس از سوئد با نتیجه ۹ بر یک مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال، گرایی به گروه بازنده‌ها رفت تا کار خود را ازبرای کسب مدال برنز ادامه دهد. وی در این گروه مقابل دانیل کاتاراگا دارنده مدال نقره جهان و طلای زیر ۲۳ سال جهان از مولداوی در یک کشتی دشوار و نفسگیر با نتیجه ۵ بر ۵ به پیروزی رسید و ضمن کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو، راهی ملاقات رده بندی شد. گرایی در این ملاقات با نتیجه ۹ بر ۶ از سد کارپت چالیان دارنده مدال نقره گیم‌های اروپایی از ارمنستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

سعید عبدولی در وزن ۸۲ کیلوگرم، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر  پیتر نوواک از چک را از پیش رو برداشت. وی در دور سوم در مصاف با ادلان آکیف دارنده مدال برنز اروپا از کشور روسیه با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبدولی در این دیدارمقابل رفیق حسین اف از کشور آذربایجان با نتیجه ۸ بر ۵ شکست خورد و به ملاقات رده بندی رفت.  نماینده کشورمان در این ملاقات با نتیجه ۷ بر صفر یوری شکریوبا از اوکراین را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۸۷ کیلوگرم؛ رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۲ بر یک زاخاری برگ از سوئد را مغلوب کرد. وی در دور پس و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه ۶ بر صفر از سد اسلام عباس‌اف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. طاهری در این مرحله مقابل دنیس کودلا دارنده مدال نقره جهان و برنز المپیک از آلمان در یک کشتی پایاپای و در حالی که داوران بارها کشتی را ازبرای درمان کشتی‌گیر آلمانی قطع کردند و مانع حملات نماینده کشورمان شدند، با نتیجه ۱ بر ۱ شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی‌گیر در مرحله نیمه نهایی مقابل ژان بلینیوک قهرمان جهان و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین، طاهری از دور رقابت‌ها کنار رفت.

محمدهادی ساروی نماینده کشورمان در وزن ۹۷ کیلوگرم بود که در دور نخست با نتیجه ۵ بر یک از سد پیتر اوهلر از آلمان گذشت. وی در دور پس مقابل کریل میلوف دارنده مدال نقره جهان از بلغارستان با نتیجه ۷ بر ۳ به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل گابریل روسیلو کایند از کوبا با نتیجه ۵ بر ۴ پیروز و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. ساروی در این مرحله مقابل آرتور الکسانیان قهرمان جهان و المپیک از ارمنستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال به گروه بازنده ها مسیر یافت. ساروی در این ملاقات  مقابل جنگ ایلدیم دارنده برنز المپیک و جهان از ترکیه با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم، امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه ۳ بر یک از سد استپان داوید از چک گذشت. وی در دور پس مقابل سرگئی سیمینوف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه با نتیجه ۶ بر ۴ به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مومینجان عبداله‌یف قهرمان گیم‌های آسیایی از ازبکستان را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی مسیر یافت. قاسمی در این مرحله مقابل اوسکار پینو هیندس دارنده مدال برنز جهان از کوبا با نتیجه ۶ بر ۲ مغلبو شد و به ملاقات رده بندی رفت. قاسمی در این ملاقات مقابل هیکی نابی دارنده مدال های نقره المپیک و طلا، نقره و برنز جهان با نتیجه ۸ بر صفر و با توجه به سه اخطار داوران، مغلوب و پنجم شد.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر هست:

۵۵ کیلوگرم: ۱- نوگزاری تسورتسومیا (گرجستان) ۲- خورلان ژاکانشا (قزاقستان) ۳- الدانیز عزیزلی (آذربایجان) و شوتا اوگاوا (ژاپن) ۵- ماکس نوری (آمریکا) و لیگیو کائو (چین) … ۱۰- پویا ناصرپور (ایران)
۶۰ کیلوگرم: ۱- کنیچیرو فومیتا (ژاپن) ۲- سرگئی املین (روسیه) ۳- میرامبک آیناگولوف (قزاقستان) و علیرضا نجاتی (ایران) ۵- لینور تمیروف (اوکراین) و المورات تاسمورادوف (ازبکستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- شینیبو اوتا (ژاپن) ۲- استپان ماریانیان (روسیه) ۳- اسلاویک گالستیان (ارمنستان) و آلمات کبیسپایف (قزاقستان) ۵- میثم دلخانی (ایران) و تینار شارشنبکوف (قرقیزستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- اسماعیل بوررو مولینا (کوبا) ۲- آرتم سورکوف (روسیه) ۳- ماته نمس (صربستان) و فرانک استابلر (آلمان) ۵- فردریک بیرهوس (دانمارک) و ( محمد ابراهیم السید (مصر)… ۲۶- حامد تاب (ایران)
۷۲ کیلوگرم: ۱- ابوزید مانستیگوف (روسیه) ۲- آرام واردانیان (ازبکستان) ۲- آیک مناتساکیان (بلغارستان) و بالینت کورپاسی (مجارستان) ۵- میشل ویدمایر (آلمان) و جی یئون لی (کره جنوبی) … ۱۹- امین کاویانی نژاد (ایران)
۷۷ کیلوگرم: ۱- تاماس لورینچ (مجارستان) ۲- الکس بیوربرگ کسیدیس (سوئد) ۳- محمدعلی گرایی (ایران) و جالگاسبای بردیموراتوف (ازبکستان) ۵- کارپت چالیان (ارمنستان) و آسخات دیلمحمداف (قزاقستان)
۸۲ کیلوگرم: ۱- لاشا گوبادزه (گرجستان) ۲- رفیق حسین اف (آذربایجان) ۳- سعید عبدولی (ایران) و هایتائو کیان (چین) ۵- نوربک خاشیمبیکوف (ازبکستان) و یوری شکریوبا (اوکراین)
۸۷ کیلوگرم: ۱- ژان بلینیوک (اوکراین) ۲- ویکتور لورینچ (مجارستان) ۳- دنیس کودلا (آلمان) و رستم آساکولوف (ازبکستان) ۵- میکالای استادوب (بلاروس) و آتابک عزیزبیکوف (قرقیزستان) … ۱۲- رامین طاهری (ایران)
۹۷ کیلوگرم: ۱- موسی اولویوف (روسیه) ۲- آرتور الکسانیان (ارمنستان) ۳- میهایل کاجایا (صربستان) و جنگ ایلدیم (ترکیه) ۵- تادیوز میچالیکا (لهستان) و گئورگی ملیا (گرجستان) … ۷- محمدهادی ساروی (ایران)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- رضا کایالپ (ترکیه) ۲- اسکار پینو هیندز (کوبا) ۳- هیکی نابی (استونی) و یاکوبی کاجایا (گرجستان) ۵- امیر قاسمی منجزی (ایران) و ادوارد پاپ (آلمان)

رده بندی تیمی: ۱- روسیه ۱۳۲ امتیاز ۲- ازبکستان ۸۰ امتیاز ۳- گرجستان ۷۹ امتیاز ۴- ایران ۷۵ امتیاز ۵- قزاقستان ۷۲ امتیاز ۶- ژاپن ۶۵ امتیاز ۷- مجارستان ۶۴ امتیاز ۸- کوبا ۵۷ امتیاز ۹- ارمنستان ۵۵ امتیاز ۱۰- آلمان ۵۰ امتیاز ۱۱- ترکیه ۴۶ امتیاز ۱۲- اوکراین ۴۵ ۱۳- آذربایجان ۴۳ امتیاز

کاوه: امیدوارم جو سالن روی جوانان‌ تیم ملی کشتی تاثیر نداشته باشد

انتهای پیام/

اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص حادثه تلخ ورزشگاه آزادی + تصویر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، رابطه ها عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در اطلاعیه‌ای ضمن تسلیت حادثه دردناک شب گذشته(دوشنبه) در ورزشگاه آزادی و جان باختن عماد صفی یاری، اطلاعیه‌ای صادر کرد. در متن این اطلاعیه آمده هست :

پس از دو گیم اول لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و مشکلات بوجود آمده در ورود تماشاگران، شورای تامین امنیت استان تهران ازبرای بهبود و نظم دهی در تردد تماشاگران، شرکت توسعه و مجموعه آزادی را مکلف کرد تا فضای دیگری جهت کنترل اولیه بلیت و کارت ملی تماشاگران تعبیه نماید که این با اهمیت فورا و به صورت آزمایشی و موقت قبل از گیم شب گذشته بوسیله داربست‌هایی به فاصله ۵۰ متری از گیت‌های بلیت فروشی نصب گردید که موجب بهبود در ورود تماشاگران در گیم گذشته نسبت به دو گیم هفته اول و دوم به ورزشگاه آزادی شد که متاسفانه پس از آخر گیم، این حادثه تلخ رخ داد.

پیمانکاری که داربست‌های فلزی را نصب کرد، به خاطر بی‌احتیاطی و ازبرای محکم کردن نرده‌های داربست، آنها را با تیرهای برق در مجاورت فضای سبز مهار کرده بود. لازم به ذکر هست دلیل این حادثه تلخ ارتباطی به گیت‌های ورزشگاه آزادی که در فاصله ۵۰ متری ورودی نرده‌های گیت های الکترونیکی ضلع غربی ورزشگاه با محل وقوع حادثه می باشند، ندارد. (مطابق تصویر)

پس از اتمام مسابقه و خروج حدودی ۱۰ هزار نفر تماشاگر از ورزشگاه، فرزند یکی از غرفه داران اجاره ای بر اثر تماس با داربست‌های فلزی دچار برق‌گرفتگی شده و متاسفانه جان خود را از دست می‌دهد.

تردد خیلی از تماشاگران طی سال های گذشته در ورزشگاه آزادی از میان داربست‌ها و دالان‌هایی صورت می‌گرفت که شایسته و زیبنده محیط‌های ورزشی نبود. در نتیجه شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از دو سال قبل به دلیل عدم زیبایی، نا امن بودن و همچنین در خور شان نبودن ازبرای تماشاگران، با نصب داربست در مجموعه های ورزشی به خصوص ورزشگاه آزادی مخالف بود که با تاکید وزیر محترم ورزش و جوانان، طی این مدت وقت به مرور، کار به جمع آوری و حذف داربست‌ها از اماکن و محوطه های این مجموعه و نصب نرده‌های دائم و شکیل مطابق با استانداردهای ورزشگاه های میان المللی کرد.

در خاتمه، ضمن تسلیت مجدد و ابراز همدردی با خانواده صفی یاری، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به عنوان مالک مجموعه ورزشی آزادی، پیگیر این پرونده از مراجع قضایی و ذیصلاح بوده و در صورت عنوان هرگونه تخلف از سوی عوامل مجموعه ورزشی آزادی، با خاطیان و مسببین، به شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

والیبال قهرمانی آسیا| شاگردان لوزانو در تهران تسلیم ایران شدند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در نخستین گیم خود از مرحله دوم (گروه برنده‌ها) مسابقات قهرمانی آسیا از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به مصاف چین رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. 

ترکیب شروع کننده گیم ازبرای ایران، سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی، محمد موسوی، علی اصغر مجرد و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) بودند. 

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران،‌ قبل از شروع گیم و در حالی که هم اکنون سرویسی زده نشده بود، علی شفیعی را به جای علی اصغر مجرد به زمین فرستاد.

تیم ملی ایران با حضور موسوی و شفیعی در دفاع روی تور به مراتب بهتر از روزهای گذشته عمل کرد. ضمن اینکه سرویس‌های خوب شفیعی و فیاضی ازبرای ایران بسیار تاثیرگذار بود. در مجموع بازیکنان خیلی راحت‌تر از گیم مقابل استرالیا به میدان رفتند و در ست نخست ۲۵ بر ۱۸ برنده شدند. 

چین در ست دوم چهره دیگری از خود نشان داد و در سرویس و دفاع روی عملکرد بهتری داشت. کولاکوویچ در حالی که تیمش ۱۰ بر ۵ عقب بود، نخستین وقت استراحت خود را گرفت. شناخت کامل رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی چین از بازیکنان ایران را نیز نباید نادیده گرفت. حضور فرهاد قائمی در زمین که انگیزه‌های زیادی ازبرای اثبات مجدد خود داشت، کفه ترازوی گیم را سود ایران، سنگین کرد. با خطای سرویس بازیکنان چین، نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود ایران در ست دوم رقم خورد. 

برتری ۳ بر صفر ایران در شروع ست سوم، لوزانو را وادار به استفاده کردن از وقت استراحت کرد. وقت استراحت فنی اول هم در امتیاز ۸ بر ۲ به دست آمد. تیم ایران در ست سوم هم ۲۵ بر ۱۷ برنده شد.

رائول لوزانو، سرمربی آرژانتینی تیم ملی چین که در المپیک ۲۰۱۶ ریو هدایت ایران را بر عهده داشت از حدود یک ساعت و نیم قبل از گیم به همراه دستیار خود در سالن حاضر شد.  

حدود ۱۰۰ تماشاگر چینی ازبرای تشویق تیم ملی خود به سالن آزادی آمده بودند  و از تیم ایران حدود ۹۰۰ نفر حمایت می‌کردند.  

اشتباهات مکرر مسئول ثبت امتیاز اسکوربورد نیز در نوع خود قابل توجه بود.

در یک گیم همزمان در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، تیم ملی ژاپن ۳ بر صفر پاکستان را شکست داد. 

تیم ملی ایران در گیم دوم خود در گروه برنده‌ها از ساعت ۱۸:۳۰ فردا چهارشنبه به مصاف هند می‌رود. در دیگر گیم‌های با اهمیت روز چهارشنبه، کره جنوبی با ژاپن روبرو می‌شود و چین با استرالیا جدال خواهد کرد. 

هر ۸ تیم حاضر در این مرحله (گروه برنده‌ها) به مرحله یک چهارم نهایی صعود می‌کنند و ازبرای معلوم شدن ۴ تیم برتر به صورت ضربدری به مصاف هم خواهند رفت. 

انتهای پیام/ 

تنیس روی‌ میز قهرمانی آسیا| عنوان هشتمی ایران با شکست مقابل هند- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، در سومین روز از مسابقات تنیس روی میز قهرمانی آسیا در اندونزی، پس از ظهر امروز(سه شنبه) تیم مردان کشورمان به مصاف هند رفت و با شکست ۳ بر صفر مقابل این حریف در رده هشتم قرار گرفت.

نوشاد عالمیان و امین احمدیان و امیرحسین هدیه‌ای که بازیکنان تیم ایران در این ملاقات بودند که هر سه مقابل بازیکنان هندی شکست خوردند.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ حامد برادران رفت

دانلود آهنگ جدید حامد برادران رفت

برای اولین بار در رسانه بزرگ موزیک ترین / دانلود آهنگ شاد و متفاوت حامد برادران به نام رفت با تکست ترانه و کیفیت های فوق العاده عالی و خوب

Download Exclusive Music By : « Hamed Baradaran – Raft (Went) » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ حامد برادران رفت

متن آهنگ رفت حامد برادران

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

حتی عکسشم برداشت رفت|♫♪♩

حس عشق از تو چشماش رفت|♫♪♩

چرا بعد اصن خوب شد رفت؟!|♫♪♩

وب سایت موزیک ترین

زد زیر همه یِ حرفاش رفت|♫♪♩

پایِ یکی وسط بود رفت|♫♪♩

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

Coming Soon……….

حامد برادران رفت

نوشته دانلود آهنگ حامد برادران رفت اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

چه کسی پشت حملات به عربستان است ؟

چه کسی پشت حملات به عربستان است ؟

به گزارش فارسی ها : یک مقام وزارت دفاع آمریکا سه شنبه شب به وقت تهران گفت که پنتاگون در حال مهیا کردن گزارشی درباره عامل حمله روز شنبه به تاسیسات نفتی عربستان است.

به گفته این مقام آمریکایی، کارشناسان آمریکایی در حال بررسی دقیق شواهد موجود در عربستان و بازرسی اطلاعات راداری از منطقه هستند.

ارتش یمن صبح روز شنبه با ۱۰ پهپاد مسلح به دو پالایشگاه شرکت آرامکوی عربستان سعودی حمله کرد که در پی آن روند تولید و صادرات نفت سعودی‌ها با اختلال مواجه شد.

« مایک پنس» معاون ریاست جمهوری آمریکا سه شنبه در همین زمینه اظهار داشت که جامعه اطلاعاتی آمریکا اینک با پشتکار و تلاش در حال برای بررسی شواهد موجود در این باره ماجراست.

«دونالد ترامپ » رئیس جمهور آمریکا نیز شب گذشته اظهار داشت که گزینه دیپلماسی با ایران هنوز پایان نیافته و آمریکا به دنبال جنگ با هیچ کس نیست.

وی در سخنان خود گفت که حمله به تاسیسات آرامکو وسیع بود و امکان داشت که واکنش به آن به صورت گسترده باشد، اما می‌خواهیم بدانیم که چه کسی پشت این حملات قرار دارند.

نوشته چه کسی پشت حملات به عربستان است ؟ اولین بار در فارسی ها. پدیدار شد.

دانلود آهنگ سیاوش قمصری دلتنگ

دانلود آهنگ جدید سیاوش قمصری دلتنگ

امروز در رسانه موزیک ترین بشنوید / دانلود آهنگ شنیدنی و محبوب دلتنگ با صدای خواننده سیاوش قمصری به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن ۳۲۰ و ۱۲۸

موزیک : سیاوش قمصری

Download Exclusive Music By : « Siavash Ghamsari – Deltang » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ سیاوش قمصری دلتنگ

متن آهنگ دلتنگ سیاوش قمصری

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

وب سایت موزیک ترین

—–|●♯♩♪♫♬♬♫♪♩♯●|—–

به زودی از موزیک ترین//////////

سیاوش قمصری دلتنگ

نوشته دانلود آهنگ سیاوش قمصری دلتنگ اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.

کولاکوویچ: باید مرحله به مرحله پیش برویم/ مجرد را به دلیل مصدومیت تعویض کردم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

به گفته خبرگزاری تسنیم، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد پیروزی ۳ بر صفر شاگردانش مقابل چین در مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: این چهارمین گیم ما در مسابقات قهرمانی آسیا بود و به یک پیروزی ۳ بر صفر مقابل حریف دست پیدا کردیم. خوشبختانه پس از شکست مقابل استرالیا، توانستیم با اعتماد به نفس بالا و تمرکز زیاد به مصاف چین برویم.

وی ادامه داد: چینی‌ها گیم خوبی در این ملاقات ارائه نکردند و ما نیز توانستیم از این گیم لذت ببریم.

کولاکوویچ در مورد تعویض زودهنگام مجرد تصریح کرد: مجرد در مسابقات انتخابی المپیک در روسیه مصدوم شد و مقابل استرالیا نیز مجدداً دچار آسیب‌دیدگی شد. من می‌خواستم از وی در ترکیب اصلی استفاده کردن کنم ولی نظر پزشک این بود که درصورتیکه وی گیم نکند، بهتر هست.

سرمربی تیم ملی ایران در آخر گفت: در این ملاقات فرصتی پیش آمد تا کریمی، اسفندیار و یلی توانایی‌های خود را نشان دهند و تجربه به دست بیاورند. ما باید مرحله به مرحله پیش برویم.

انتهای پیام/

دانلود آهنگ مجید خراطها داغون

دانلود آهنگ قدیمی مجید خراطها داغون

همواره با شما هستیم در موزیک ترین / با دانلود آهنگ زیبا و جذاب مجید خراطها به نام داغون با تکست ترانه و کیفیت اصلی و متفاوت در خدمت شما عزیزان هستیم.

Download Exclusive Music By : « Majid Kharatha – Daghoon » With Best Quality , Direct Links And Lyrics In MusicTarin

دانلود آهنگ مجید خراطها داغون

متن آهنگ داغون مجید خراطها

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

داغون یعنی نَباشی و بیاد بارون ، قدم زدن تَنها تو خیابون تو باشی با اون..!! ♬●♩

غصه یعنی دلش نَباشیم قُرصه ، یعنی اصلا حالتو نپرسه این یعنی داغون!

بی کس یعنی دلت همش یه چیزیش هست ، یَعنی بفهمی با یکی دیگست به روت نیاری ♬●♩

مردی یعنی زَمانی که پر از دردی ، دنبال یک بَهونه میگردی تنهاش نذاری

عِشقت یعنی یه لحظه نیستی کفری شم ، یَعنی زیادی غیرتی میشم نباشی پیشم!!! ♬●♩

پیری یعنی هَمون که تو خودت میری ، وقت غذا حِس میکنی سیری دلگیری!!

بَسه انقد زدم تو کوچتون پرسه ، کم کم شدم از زِندگیم خسته دلم شکسته ♬●♩

مَمنون که با اونی ، الان زیر بارون قَدم بزن باهاش تو خیابون خوش باشی با اون

دیدی از آخر این قِصّه ترسیدی ، تا چهارتارو دور و برت دیدی ازَم بریدی ♬●♩

جونم به لَب رسیده ، زیر بارونم بوی تو میده این خیابونَم داغونم…!!!

♬●♫●●♩●♬●♩●●♫●♬

مجید خراطها داغون

نوشته دانلود آهنگ مجید خراطها داغون اولین بار در موزیک ترین / دانلود جدیدترین آهنگ ها. پدیدار شد.